SlimeStart

Pełna wersja: [Podanie] - fabiaanek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Twój nick:
- W grze jestem pod pseudonimem " fabiaanek "

Twoje Imię:
- Jak mój nick wskazuje - moje imię to Fabian.

Znajomość komend: 9/10

Czy posiadasz ts3?:
- Oczywiście, posiadam.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
- Jak najbardziej!

Opisz siebie:
- Jak już wyżej wspomniałem, moje imię to Fabian. Jestem dość otwartym, lecz czasem wybuchowym 13 latkiem. W minecraft'a gram odkąd pamiętam. Interesuję się między innymi tworzeniem serwerów, nie tylko minecraft. Bardzo lubię współpracować z innymi, oczywiście, jeśli oni również wykazują się zainteresowaniem danego tematu. Mieszkam w małej, malowniczej wsi, która znajduje się w województwie Kujawsko-Pomorskim. Rolę ChatModeratora pełniłem nieraz, na wielu serwerach. Myślę, że nadaję się w 100%. 

Na jakim poziomie oceniasz swoją ortografię?: Bardzo dobrym

Dlaczego Ty?:
- Dlaczego ja? To pytanie pojawia się zawsze na tzw. naborach/rekrutacjach, i zawsze zastanawiałem się po co to pytanie jest. Oczywiście, nigdy nie odmawiałem odpowiedzi na nie, gdyż mam bardzo szeroki zasób polszczyzny oraz nie mam niczego do ukrycia. Przechodząc do pytania, dlaczego ja? To proste! Bardzo lubię być osobą, która możne dać radę, z którą można porozmawiać "Bez krzyku". Znam 3/4 komend minecraft'a (nie wliczając tych z commanblockami - tych mogę się uczyć wieczność, a i tak po 15 minutach nic nie będę pamiętał). Jak juz wspominałem, jestem otwarty do ludzi, lubię współpracować. Mam również bardzo dużo wolnego czasu, teamspeak'a oraz mikrofon!

Dlaczego ten serwer?:

- Jakiś czas temu zaciekawiło mnie IP serwera, lecz nie wszedłem na niego, gdyż nie miałem czasu na grę. Dzisiaj wszedłem na serwer po raz pierwszy. Bardzo miło się zaskoczyłem. Administracja jest pogodna, nie robi spin. Czego więcej pragnąć? Serwer jest schludnie zrobiony. 

Łącze pozdrowienia.
(01-11-2019, 09:22 PM)KubusieX napisał(a): [ -> ]Twój nick:
- W grze jestem pod pseudonimem KubusieX

Twoje Imię:
- Jak mój nick wskazuje - moje imie to Kuba.

Znajomość komend: 9/10

Czy posiadasz ts3?:
- Oczywiście, posiadam.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
- Jak najbardziej!

Opisz siebie
-Jak jusz pisałem mam na imie Kuba. Mieszkam w Wielkopolsce. Bardzo bodoba mi się wasz server i dlatego chciałbym CzatModa.
Mam ts skype messengera i teamvivera. Znam większość komend typu /mute NICK CZAS /kick NICK POWÓD /ban NICK POWÓD CZAS lub /ban NICK CZAS POWÓD /fly /tp NICK. Jeżeli ktoś kogoś obraża lub coś pierw ostrzgegam potem wyrzucam z serwera potem mutuje na czacie i jeżeli to niepodziała wpisuje /ban NICK CZAS POWÓD. Jeżęli jesteście zainteresowani odezwijcie się na serwerze do mnie lub dajcie tego CzatModaSmile To tyle ode mnie dziękuje że jest tutaj taka możliwość. Narka 

Na jakim poziomie oceniasz swoją ortografię?: Dobrym

Dlaczego Ty?:
- Dlaczego ja? Ponieważ lubię grać w minecraft a wasz server jest naprawde fajny! Więcej i wrzystko napisałem PowyżejSmile 
Z góry dziękuje i przepraszam że tutaj tak słabo zdania rozwinołęm :/

Dlaczego ten serwer?:

- Jakiś czas temu zaciekawiło mnie IP serwera, lecz nie wszedłem na niego, gdyż nie miałem czasu na grę. I serio mi sie spodobał! 

Łącze pozdrowienia.